Dodaj opinię

Jestem tutaj dla Ciebie, więc Twoja opinia ma dla mnie bardzo duże znaczenie!

Napisz proszę jak przebiegła wizyta, czy jesteś zadowolona, co najbardziej Ci pomogło.

Będzie to pomocne nie tylko dla mnie, ale też dla innych kobiet takich jak Ty, które szukają pomocy!

 

6 thoughts on “Dodaj opinię

 1. Rok temu Pani Sylwia uratowała naszą drogę mleczną, gdy już wyczerpałam wszystkie możliwości. Pierwsza minuta i problem zdiagnozowany -nasz wcześniak przeszedł przez ręce wiele lekarzy jednak nikt nie zdiagnozował przerośniętych wędzidełek: wargi i języka. Jako mama czułam, że coś jest nie tak i w ten sposób nie powinno zachowywać się dziecko przy karmieniu lub zaraz po im. Doradziła nam w kwestii karmienia oraz pokierowała nas do chirurga. Dzięki niej karmiłam córcię przez 13 mies , w międzyczasie zdążyłam wrócić do pracy ( odstawienie było kwestią mojego wyboru, w innym przypadku trwałoby pewnie do dziś:) Ciepła osoba i profesjonalistka w tym co robi. Polecam gorąco każdemu, kto się waha czy skorzystać z doradztwa. My jechaliśmy 80 km -było warto !

 2. Pani Sylwia to nie zwykły doradca laktacyjny… to istny anioł wśród ludzi, wśród doradców! Zawdzięczam jej piękną mleczną drogę która aż dwa razy była zagrożona. Polecam ją każdej świeżo upieczonej mamie. Pomogła wielu moim koleżankom, które mi ją poleciły. Jej zaangażowanie jest godne podziwu. Mimo tego, że były święta znalazła czas dla zupełnie obcej osoby. Swoją wiedzą o stronach ,na których można sprawdzić, czy dany lek można stosować w czasie laktacji otarła moje łzy. Cieszę się spokojnym, jedynym w swoim rodzaju czasem karmienia piersią a syn pięknie się rozwija. Cieszę się, że mimo tylu przeciwności losu udało nam się utrzymać laktacje. Dziękuję z całego serca i szczerze polecam! Lepszej i bardziej kompetentnej osoby nie znajdziecie!

 3. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dowiedziałam się wielu rzeczy, na które nikt wcześniej nie zwrócił uwagi. Polecam.

 4. Już sam kontakt przed wizytą był bardzo miły, a odzew na zostawioną przeze mnie wiadomość błyskawiczny.
  Pani Sylwia Jeż to osoba, z której wylewa się ciepło i wsparcie. Swoją bogatą wiedzą dzieli się spokojnie i cierpliwie, na bieżąco wyjaśniając wszystkie wątpliwości. Cała wizyta odbyła się w bardzo komfortowych warunkach i miłej atmosferze.
  Wywiad na wstępie wychodził daleko poza zgłoszony problem. Był bardzo dokładny, by jak najbardziej precyzyjnie określić przyczyny napotkanych trudności.
  Wszystkie omówione wskazówki i plan działania dostaliśmy skrupulatnie spisane, żeby móc do nich wrócić na spokojnie w domu. Prócz tego wyszliśmy bogatsi o wiele innych cennych rad i wyposażeni w zdjęcia, które mogliśmy robić w trakcie.
  Bezcenna wizyta.
  Dziękuję Pani Sylwio!

 5. Pani Sylwia, jest osobą kompetentną, a jednocześnie bardzo ciepłą i wspierającą. Szybko zdjagnozowała u nas problem- krótkie wędzidełko, i to oba. Była u nas dwa razy, i w obu przypadkach Jej pomoc była dla mnie nieoceniona. Słucha, nie ocenia, dodaje siły. U nas karmienie trwa nadal, synek ma 1,5 roku, jednak myślę,że bez Pani Sylwii by się to nie udało. I nie jest to przesadzone stwierdzenie. Z całego serca dziękuję Pani.

 6. Pani Sylwia Jeż to osoba niezwykle ciepła z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Już w szpitalu, kiedy mieliśmy problemy z karmieniem (wysoka żółtaczka i duży spadek wagi) od razu dowiedziałam się od jednej doświadczonej mamy, ze „jest wspaniała kobieta z fundacji, która na pewno mi pomoże”. Nasze problemy na chwilę ustały, ale po dwóch miesiącach odezwał się nowy problem – krztuszenie i nerwy podczas karmienia. Pamiętałam o poleceniu ze szpitala, ale postanowilam jeszcze zadzwonić do swojej szkoły rodzenia, gdzie usłyszałam „tylko Pani Sylwia Jeż. Pomoże Pani. To bardzo mądra kobieta”. Zgłosiłam się do Pani Sylwii z dwumiesięcznym synkiem – Pani Sylwia przeprowadziła pełny wywiad, obejrzała synka i nasze karmienie. Zdiagnozowała wędzidełko do podcięcia, sprawdziła przyrosty, dobrała dogodne dla nas pozycje, przekazała zalecenia i rysunki wyjaśniające , które sama dla nas notowała oraz podała kontakt do odpowiednich specjalistów. Dodam, ze nikogo z lekarzy zwłaszcza pediatrów nie interesował nas problem a na niski przyrost otrzymałam zalecenie, by od razu dokarmiać mm. Gdyby nie pomoc Pani Sylwii nasze karmienie wtedy by się zakończyło . W międzyczasie mieliśmy podcięte dwukrotnie wędzidełko i po 5 miesiącach zdecydowałam się znów odwiedzić Panią Sylwię w kontekscie kontroli naszego karmienia (bardzo skróciło się w czasie i pojawiło się „rozkojarzenie” dziecka podczas karmienia ) oraz rozszerzania diety. Wizyta jak zwykle wspaniała, fachowa i pełna wsparcia (czego nam kobietom bardzo brakuje w kwestii karmienia). Oprócz karmienia Pani Sylwia ponownie obejrzała synka w kontekscie rozwoju co stanowiło dodatkowy atut wizyty. Pani Sylwia to jedna z tych osób, która trwale zapisała się na kartach historii mojego macierzyństwa. Czuc, ze Pani Sylwia pracuje z pasją i całym sercem,a oprócz tego posiada najaktualniejszą wiedzę. Z usług Pani Sylwii korzystała niejedna moja koleżanka i każda ma takie samo zdanie. Dziękuję Pani Sylwio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *